Smakowe masło na 6 ciekawych sposobów


Dziś przychodzimy z pomysłem na masło smakowe i to w kilku ciekawych wersjach. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Jak zamarynować karkówkę na grilla, aby wyszła idealna

Zobacz także: Genialny przepis na czebureki z mięsem

Gorgonzola i orzechy włoskie
Boczek i cheddar
Rozmaryn i czosnek
Suszone pomidory i oliwki
Chili i cytryna
Curry i cynamon

Sposób przygotowania:

 1. W misce połącz ze sobą miękkie masło, gorgonzolę, orzechy włoskie, natkę pietruszki, sól i pieprz. Powstałą mieszankę przenieś na papier do pieczenia i zwiń w rulon.
  W misce połącz ze sobą miękkie masło, gorgonzolę, orzechy włoskie, natkę pietruszki, sól i pieprz. Powstałą mieszankę przenieś na papier do pieczenia i zwiń w rulon.
 2. W drugiej misce wymieszaj ze sobą miękkie masło, podsmażony boczek, cheddar, szczypiorek, czosnek i pieprz. Tak jak wyżej, przełóż mieszankę na papier do pieczenia i zwiń w rulon.
  W drugiej misce wymieszaj ze sobą miękkie masło, podsmażony boczek, cheddar, szczypiorek, czosnek i pieprz. Tak jak wyżej, przełóż mieszankę na papier do pieczenia i zwiń w rulon.
 3. W trzecim wypadku połącz ze sobą: miękkie masło, rozmaryn, czosnek, cebulę suszoną, pieprz i sól. Dokładnie wymieszaj i postępuj dalej jak wyżej.
  W trzecim wypadku połącz ze sobą: miękkie masło, rozmaryn, czosnek, cebulę suszoną, pieprz i sól. Dokładnie wymieszaj i postępuj dalej jak wyżej.
 4. Czas na czwartą propozycję, na którą składa się: miękkie masło, suszone pomidory, czarne oliwki, czosnek, bazylia oraz pieprz. Zwiń w rulon jak poprzednie mieszanki.
  Czas na czwartą propozycję, na którą składa się: miękkie masło, suszone pomidory, czarne oliwki, czosnek, bazylia oraz pieprz. Zwiń w rulon jak poprzednie mieszanki.
 5. Aby przygotować 5 opcję w misce połącz ze sobą: miękkie masło, papryczki chilli, czosnek, skórkę i sok z cytryny, sól oraz pieprz. Mieszankę zwiń w rulon.
  Aby przygotować 5 opcję w misce połącz ze sobą: miękkie masło, papryczki chilli, czosnek, skórkę i sok z cytryny, sól oraz pieprz. Mieszankę zwiń w rulon.
 6. I na koniec smakowe masło z kolendrą, skórką z cytryny, kurkumą, curry, cynamonem, solą oraz pieprzem. Je również zabezpiecz przy pomocy papieru do pieczenia.
  I na koniec smakowe masło z kolendrą, skórką z cytryny, kurkumą, curry, cynamonem, solą oraz pieprzem. Je również zabezpiecz przy pomocy papieru do pieczenia.
 7. Każde zawinięte masło wstaw do lodówki na dwie godziny. I to wszystko!
  Każde zawinięte masło wstaw do lodówki na dwie godziny. I to wszystko!


report this ad

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawa niemowląt - sprawdź na Ceneo